Fast food kiosk factory and suppliers | Green

Fast Food Kiosk 

 FOB Reference Price: $3,800.00 – $6,800.00 / Sets | 1 Set/Sets (Min. Order)

Kjo kiosk në natyrë është projektuar për të dyqan kafeje, bar pije dhe restorant ushqimi të shpejtë. Ne të shfrytëzojë materialet më të mira si ajo zgjat më të gjatë, weathers të mirë dhe është shumë e lehtë për të përshtatur dhe për të ndryshuar me aplikacione të ndryshme.

E-mail: waiming@wmitc.com Tel: 0086 22 2410 9310, 0086 22 2410 9362

 


Detail Product

Produkt Tags

Designs zgjuar për Outdoor Fast Food Kiosk!

Kjo kiosk në natyrë është projektuar për të dyqan kafeje, bar pije dhe restorant ushqimi të shpejtë. Ne të shfrytëzojë materialet më të mira si ajo zgjat më të gjatë, weathers të mirë dhe është shumë e lehtë për të përshtatur dhe për të ndryshuar me aplikacione të ndryshme.

Një disa karakteristika të rregullta WalMax hark kiosk të ushqimit të shpejtë do të ketë janë:

Materialet: trillim çeliku është se si ne kemi bërë më të njësive tona. Ne hartimin e materialeve lightest për fuqinë e tyre. Wood është shumë e rëndë, patate të skuqura, shtohet, kalbet, merr ujë loguar etj WalMax shkopinj të metaleve në produktet tona.

Paint: kioska çeliku nga WalMax janë pluhur mbuluar. Pallto pluhur është elektro-statikisht aplikuar dhe nuk dalë. Bonot bojë në sipërfaqe të siguruar një shtresë jashtëzakonisht të qëndrueshme që do të mbajë të freskët duke kërkuar për 10 vjet plus.

Lighting: WalMax kiosk të ushqimit të shpejtë do të ketë ndriçim LED të cilat do të ofrojë shumë më të mirë në drejtime praktike ose përdorimin e ndriçimit jo drejtuar.

Design: WalMax përdor teknologjitë më të fundit të projektimit për të siguruar klientët tanë shumë më të mirë në aftësinë e prezantimit. Stafi shitjet tona do të konsultohet me ju në atë që nevojat tuaja dhe kërkesat e asaj që ju jeni duke dëshiruar në një kioskë të ushqimit të shpejtë. Ne kemi qenë të projektimit dhe prodhimit ekran pakicë për shumë vite. Ne jemi ekspertë në punën me klientët tanë për të përcaktuar se çfarë janë nevojat e tyre dhe më pas trajtimin e tyre me zgjidhje të përsosur dhe përfundimtare për kërkesat e tyre. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar kështu që ju lutemi kontaktoni na keni ndonjë pyetje.

E-mail: waiming@wmitc.com Tel: 0086 22 2410 9310, 0086 22 2410 9362

100


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!